jak urzadzic funkcjonalna kuchnie czesc 2

jak urzadzic funkcjonalna kuchnie czesc 2

Lis 16

jak urzadzic funkcjonalna kuchnie czesc 2

Food Court Design – Porady Zacznij dobry projekt

Istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę, zanim zaczniemy projektować food court, pierwszym czynnikiem jest jakie go budować będą zlokalizowane w.

Duży podmiejskiego centrum handlowego będzie wymagał projekt różni się od mniejszego centrum handlowym znajduje się w CBD – gdzie większość nożnego ruchu pochodzi od 12 do 2pm – który będzie także różni się od żywności sądu lotnisku, gdzie czas może być również ograniczeniem z kilku pików występujące w różnym czasie. W „otoczenie” sądu żywności będą miały wpływ na jej rozmiar, kształt i położenie obszaru wewnątrz budynku.

Wielkość do sądu żywności jest zwykle wyznaczony przez dwóch głównych elementów wymiernych: a część powierzchni najmu w budynku jest i obszar zlewiska rozwoju – należy brać pod uwagę w pierwszej koncepcji projektowej. Istnieją inne niż mierzalne czynniki, które wpłynie również na projekt, jak i planowanych rozszerzeń mix odmian, które są brane pod uwagę od samego początku. Z niektórych historycznych działalności w branży detalicznej skierowanej drastyczne zmniejszenie przychodów handlowych i sklepów obszaru, odzież dla młodych kobiet traci miejsca szybko do transakcji internetowych i inne działania są po prostu znikają gościnność i rozrywki są opcje leasingodawców przeanalizuje, aby wypełnić luki.

Lokalizacja sądu żywności: Take lotnisko, gdzie trzeba trochę czasu, aby zabić albo czekając na lot lub dla przyjazdu. Po przejściu długi odcinek z parkingu i sprawdzanie Rozpoczęcie i zakończenie ekranów klienci zwykle tułać się przez chwilę, idąc przez tradycyjnych księgarni, T-shirt sklep lub prezent i pamiątka przed zatrzymaniem przez bramę i czekał. Ponieważ sądy żywności przyciągnąć więcej klientów niż w przypadku tradycyjnych sklepów detalicznych i oferują siedzenia, byłoby nierozsądne, aby zlokalizować go w przedniej części odlotów i przylotów bram gdyż utrzymanie klientów z dala od innych sklepów, zmniejszając przychód aw konsekwencji czynszów.

– autor artykułu