jak urzadzic kuchnie black red white

jak urzadzic kuchnie black red white

Paź 09

jak urzadzic kuchnie black red white

Profesjonalne Koszty ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla nowych firm architektonicznych

Wszechobecnym problemem wśród architektów, którzy chcą rozpocząć własną praktykę jest „Ile będzie mój profesjonalny koszt ubezpieczenia od odpowiedzialności?” Pokrycie kosztów zależy od:

 członkowskie, w którym znajduje się praktyka,

 · Granice zasięgu zakupiony,

 typy projektów są zaprojektowane i

 · Historia straty doświadczenie Architect ubiegamy pokrycia.

Koszt ubezpieczenia zależy również corocznie jako rynek ubezpieczeń twardnieje i zmiękcza.

Co należy architekt spodziewać po doprowadzeniu do PLI (ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej) po raz pierwszy? ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej chroni firmy przed roszczeniami i / lub zarzutów o zaniedbania, błędy lub braki w dostawie usług profesjonalnych. Aby firmy ubezpieczeniowej w celu oceny i ceną ryzyko ubezpieczających firmę, wymagają ukończenia aplikacji. Aplikacja przechwytuje informacje o lokalizacji biznesu, rocznych przychodów, dyscyplina i projektu mix firmy i protokołów zarządzania ryzykiem wdrożone, aby zminimalizować ekspozycję na zastrzeżeniach. Będą również zapytać dotyczące historii roszczeń.

Gdy w trakcie uruchamiania nowej firmy, gwarant będzie oczekiwać oszacowania przewidywanej działalności. Solidny biznesplan przechodzi długą drogę, jeśli chodzi o dostarczanie Underwriters komfort, więc złożenie krótkie opowiadanie stwierdzające cele i kierunek nowa firma ma kluczowe znaczenie. Dotychczasowe doświadczenia projektu będzie również bardzo istotne. W celu zakwalifikowania się do ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej architektów Profesjonalne, musisz posiadać zarejestrowane i / lub licencjonowanego licencję architektoniczną.

Aby otrzymać ofertę, należy przedłożyć:

 kompletnego wniosku.

– autor artykułu