jak urzadzic kuchnie w stylu skandynawskim

jak urzadzic kuchnie w stylu skandynawskim

Gru 31

Dzięki indywidualnej i zbiorowej stylu środowiska zbudowanego, możemy wyodrębnić wiele informacji o odpowiednim społeczeństwie.

Historia…

Widząc architekturę jako wyraz jego kultury jest powód, dlaczego tak ważne jest, aby zachować zabytków. Pomagają nam zinterpretować naszych poprzedników, a tym samym zwiększyć naszą wiedzę o nas samych i naszego dziedzictwa.

Większość budynków na potrzeby świata zostały już zbudowane, a także w dużym stopniu jesteśmy zmuszeni do zmiany przeznaczenia oraz przeprojektowanie istniejących budynków, by zaspokoić nasze obecne potrzeby. W tym celu należy z tego prawa, musimy w pełni zrozumieć historię naszych budynków.

Polityczny charakter architektury …

Znajduje odzwierciedlenie w tym, jak rząd dba o istniejącym środowisku budowlanym, i jak to priorytet, jeśli chodzi o przyszłe budynki. Czy nowe budynki ekstrawaganckie i ozdobne, a biedni ludzie mieszkają w szopach? Albo są budynki publiczne utrzymywane w skromny sposób, podczas gdy politycy podkreślają mieszkań socjalnych? Ostatecznie sprowadza się do politycznego punktu widzenia.

ECOtecture …

Znaczna część zużycia energii worldÂ’s wynika z naszego budynków. Rozwoju zrównoważonych budynków może zatem wnieść znaczący wkład do równowagi ekologicznej świata. Architektura przyszłości (począwszy teraz) musi wziąć to pod uwagę.

Architektura…

jest w swej istocie dotyczy kształtowania materiałów, przestrzeni i światła. To działa na styku sztuki i techniki, miejskich i na obszarach wiejskich, funkcjonalności i estetyki, teorii i praktyki. To wpływa na pracę architektów, ale należy do całej ludzkości.

„Życie jest bogaty, zawsze się zmienia, zawsze wyzwaniem, a my, architekci mają za zadanie przekazywanie do drewna, betonu, szkła i stali, przekształcania ludzkich dążeń do mieszkalnej i konkretnej przestrzeni.” Arthur Erickson

Connie Hendseth to niezależny architekt i pisarz z Norwegii, z różnorodnym doświadczeniem w dziedzinie architektury. Na jej stronie internetowej Versatile Architect ona zapewnia przydatne i zabawne informacje na temat architektury i poprawy domu dla aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. swoich czytelników. Odwiedź witrynę dzisiaj i zapisać się do aktualizacji!

– autor artykułu